Менеджмент

Сергій Воронін

Генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля

Свій шахтарський трудовий шлях в регіоні Західний Донбас розпочав в 1986 році гірничим майстром. На цій шахті Сергій Воронін працював до 2002 року, очолюючи ділянки з видобування та прохоки, був заступником директора з виробництва, головним інженером. Після чого два роки працював на шахті Благодатна (ГХК Павлоградвугілля) заступником головного інженера з виробництва, виконував обов’язки заступника директора з виробництва, головного інженера. Також на посаді головного інженера протягом двох років працював на шахті Ювілейна. Пізніше, в 2008 році, перейшов до спеціального апарату управління ВАТ «Павлоградвугілля» на посаду керівника служби очисних робіт технічної дирекції, а з 2008 року протягом чотирьох років працював заступником технічного директора виробничого об’єднання, в 2011 році став технічним директором. З 2013 року по теперішній час працює генеральним директором ДТЕК Павлоградвугілля.
Сергій Воронін Заслужений шахтар України, повний кавалер знаків «Шахтарська слава» та «Шахтарська доблесть».

Сасун Мкртчян

Директор ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу

Після закінчення гірничого інституту в 1985 році прийшов працювати на шахту ім. Героїв космосу гірничим майстром на ділянку вентиляції та техніки безпеки, яку через три роки очолив. В 2005 році був призначений головним інженером шахти, а через рік став директором шахти ім. Героїв космосу. На цій посаді працював до 31 грудня 2012 року. 01 січня 2013 року був призначений директором шахтоуправління ім. Героїв космосу. Завдяки його грамотному керівництву в 2016 році видобуток вугілля на шахті ім. Героїв космосу був збільшений в два рази і склав 3,1 млн. тон. Це найбільший річний об’єм не тільки для даної шахти, але й для інших вуглевидобувних підприємств Західного Донбасу. На даний момент шахтоуправління ім. Героїв космосу – одне із найбільших вугільних підприємств ДТЕК за обсягами річного видобутку. Сасун Мкртчян є повним кавалером знаку «Шахтарська слава».

Василь Снігур

Директор ДТЕК ШУ Терновське

Трудову діяльність розпочав в 1992 році гірничим майстром в ШПУ (Павлоградвугілля). Пройшов трудовий шлях від гірничого майстра, начальника ділянки до головного інженера на підприємствах Павлоградвугілля. В 2006 році був призначений директором шахти Благодатна (Павлоградвугілля). До призначення на посаду директора шахти Західно-Донбаська працював головним інженером шахти. З квітня 2012 року очолив Західно-Донбаську. А з січня 2013 року здійснює керівництво ДТЕК Шахтоуправління Терновське.
Заслужений шахтар України. Повний кавалер знаку «Шахтарська слава», кавалер знаку «Шахтарська доблесть». Нагороджений Золотим Знаком ДТЕК. Кандидат технічних наук.

Андрій Гусев

Директор ДТЕК ШУ Першотравенське

Роботу у вугільній промисловості розпочав в 1997 році на шахті ім. А.Ф. Засядько із посади помічника начальника ділянки, невдовзі став начальником ділянки.
З 2008 по 2012 рік працював на керівних посадах шахти Самарська в ДТЕК Павлоградвугілля. При утворенні ДТЕК ШУ Терновське, 1 січня 2013 року, був призначений заступником директора з виробництва. З травня 2014 року – директор ДТЕК ШУ Першотравенське.
За час роботи нагороджений знаками «Шахтарська слава» ІІІ ступеню, «Шахтарська доблесть» ІІІ ступеню та знаком «Шахтарська гвардія».

Андрій Федорів

Директор ДТЕК ЦЗФ Павлоградська

Закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальностями гірничий інженер-збагачувач та спеціаліст з економіки підприємства. Розпочав роботу в ДТЕК в 2006 році з позиції менеджера Департаменту із збагачення вугілля. В 2010 році був призначений головним інженером ЦЗФ Добропільска, після чого з 2011 до грудня 2016 року очолював дане підприємство. За роки його керівництва фабрика стала одним із лідерів серед збагачувальних підприємств Компанії. Впроваджені ним заходи із зниження аварійності дозволили навіть в такий складний час уникнути значних простоів і не знижувати об’єми випуску високоякісного концентрату. В грудні 2016 року очолив ДТЕК ЦЗФ Павлоградська.